Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home   Actueel   Nieuwsberichten   2010   Augustus   HPV-vaccinatie

HPV-vaccinatie

Sinds 2009 maakt de vaccinatie tegen baarmoederhalskanker (HPV-vaccinatie) deel uit van het Rijksvaccinatieprogramma. Alle meisjes die twaalf worden, krijgen de vaccinatie aangeboden. Dit voorjaar vindt weer een vaccinatieronde plaats. De meisjes die dit jaar in aanmerking komen voor de prik, zijn meisjes die geboren zijn in 1997.

foto Ad VerburgDaarnaast kunnen de meisjes die geboren zijn tussen 1993 en 1996 nog eenmaal meedoen met een inhaalronde.
Meisjes die in aanmerking komen voor de prik, ontvangen thuis een oproepkaart waarop de precieze tijd staat dat ze verwacht worden op de priklocatie.

Meer informatie

Op de landelijke website http://www.prikenbescherm.nl/  staat alle informatie over de HPV-vaccinatie. Op de website van de GGD Amsterdam, http://www.gezond.amsterdam.nl/ , vindt u informatie over de locaties en priktijden. Als u daar het antwoord op uw vraag niet vindt, kunt u via de mail of telefoon contact opnemen:

  • Voor inhoudelijke vragen over het baarmoederhalskankervirus (HPV virus) en de vaccinatie, kunt u gratis bellen naar 0800- 301 8051.
  • Voor praktische vragen over de afspraak, locatie en priktijden kunt u bellen naar (020) 555 5472 of mailen naar hpv@ggd.amsterdam.nl

Uitgelicht


Zoeken